BCC S4B4-E894-8G-672-ES64N9-030-C009
SKU: BCC0K94 Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BCC0K94 (BCC S4B4-E894-8G-672-ES64N9-030-C009) - Double-ended cordsets - Connection 1: M12x1-Male, straight, 4-pin, D-coded, Connection 2: RJ45-Male, straight, 4-pin, Interface: Ethernet/IP, Cable: TPE Shielded teal, 3 m, drag chain compatible, Cable, note: Ethernet, CAT 5E, Number of conductors: 4, Cable temperature, flexible routing: -40...80 °C, Operating voltage Ub: 42 VDC / 30 VAC, Rated current (40 °C): 1.0 A, IP rating: IP54/IP20, Approval/Conformity: CE, Ecolab, WEEE
    Connection 1
    M12x1-Male, straight, 4-pin, D-coded
    Connection 2
    RJ45-Male, straight, 4-pin
    Interface
    Ethernet/IP
    Cable
    TPE Shielded teal, 3 m, drag chain compatible
    Cable, note
    Ethernet, CAT 5E
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, flexible routing
    -40...80 °C
    Operating voltage Ub
    42 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A