BCC S4B4-E894-8G-672-ES64N9-030-C009
Рекомендуемые замены:
Цена без НДС
Запросить цену
BCC0K94 (BCC S4B4-E894-8G-672-ES64N9-030-C009) - Double-ended cordsets - Connection 1: M12x1-Male, straight, 4-pin, D-coded, Connection 2: RJ45-Male, straight, 4-pin, Interface: Ethernet/IP, Cable: TPE Shielded teal, 3 m, drag chain compatible, Cable, note: Ethernet, CAT 5E, Number of conductors: 4, Cable temperature, flexible routing: -40...80 °C, Operating voltage Ub: 42 VDC / 30 VAC, Rated current (40 °C): 1.0 A, IP rating: IP54/IP20, Approval/Conformity: CE, Ecolab, WEEE
Connection 1
M12x1-Male, straight, 4-pin, D-coded
Connection 2
RJ45-Male, straight, 4-pin
Interface
Ethernet/IP
Cable
TPE Shielded teal, 3 m, drag chain compatible
Cable, note
Ethernet, CAT 5E
Number of conductors
4
Cable temperature, flexible routing
-40...80 °C
Operating voltage Ub
42 VDC / 30 VAC
Rated current (40 °C)
1.0 A