BCC S425-0000-1A-008-VX0434-300
SKU: BCC0F4F Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded
    Power indicator
    Green LED
    Function indicator (Pin 4)
    LED yellow
    Switching output
    PNP NO/NC antivalent
    Cable
    PVC black, 30 m
    Number of conductors
    4
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -25...70 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...70 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A