BCC S425-0000-1A-004-PX0334-030
SKU: BCC08CN Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded
    Power indicator
    Green LED
    Function indicator (Pin 4)
    LED yellow
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Cable
    PUR black, 3 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    3
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...90 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A