BCC S418-0000-1A-069-PS8825-300-C002
SKU: BCC0KNM Abandonné
Prix hors TVA
Demander un devis
    BCC0KNM (BCC S418-0000-1A-069-PS8825-300-C002) - Single-ended cordsets - Connection: M12x1-Female, straight, 8-pin, A-coded, Switching output: Complementary, Cable: PUR Shielded gray, 30.00 m, Drag chain compatible, Number of conductors: 8, Conductor cross-section: 0.25 mm², Cable temperature, fixed routing: -50...80 °C, Cable temperature, flexible routing: -25...80 °C, Operating voltage Ub: 30 VDC / 30 VAC, Rated current (40 °C): 2.0 A, IP rating: IP67, IP68, IP69K, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC, Ecolab, WEEE
    Connection
    M12x1-Female, straight, 8-pin, A-coded
    Switching output
    Complementary
    Cable
    PUR Shielded gray, 30.00 m, Drag chain compatible
    Number of conductors
    8
    Conductor cross-section
    0.25 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    2.0 A