BCC S415-S414-3A-304-PX0434-250
SKU: BCC0EYZ Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Special characteristics
    Washdown
    Connection 1
    M12x1-Female, straight, 5-pin, A-coded
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 4-pin, A-coded
    Cable
    PUR black, 25 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...90 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A