BCC S414-E894-8G-672-ES64N9-050-C009
SKU: BCC0JJA Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection 1
    M12x1-Male, straight, 4-pin, D-coded
    Connection 2
    RJ45-Male, straight, 4-pin
    Interface
    Ethernet/IP
    Cable
    TPE Shielded teal, 5 m, drag chain compatible
    Cable, note
    Ethernet, CAT 5E
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, flexible routing
    -40...80 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 50 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A