BCC S413-0000-2A-064-VX0250-050
SKU: BCC0F9T Abandonné
Prix hors TVA
Demander un devis
    Special characteristics
    Washdown
    Cable
    PVC black, 5 m
    Conductor cross-section
    0.50 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -30...70 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...70 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A