BCC S394-S394-30-304-VX04T4-006
SKU: BCC0HK9 Tootmisest eemaldatud
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection 1
    M8x1-Female, straight, 4-pin, A-coded
    Connection 2
    M8x1-Male, straight, 4-pin, A-coded
    Cable
    PVC black, 0.6 m
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -25...105 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    3.0 A