BCC PA04-0000-10-070-PX0550-050
SKU: BCC071C Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection
    A, DIN-0°-Valve connector, angled, 4-pin
    Function indicator
    LED yellow | Green LED
    Function indicator (Pin 2)
    LED yellow
    Function indicator (Pin 3)
    Green LED
    Switching output
    PNP
    Cable
    PUR black, 5 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    5
    Conductor cross-section
    0.50 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    24 VDC
    Rated current (40 °C)
    6.0 A