BCC M62L-0000-10-022-PX0LP4-300
SKU: BCC0K7J Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection
    M23x1-Female, angled, 19-pin
    Cable
    PUR black, 30 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    19
    Conductor cross-section
    0.50 mm² + 1.0 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    125 VDC / 125 VAC