BCC M62L-0000-10-022-PX0LP4-150
SKU: BCC0HYA Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection
    M23x1-Female, angled, 19-pin
    Cable
    PUR black, 15 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    19
    Conductor cross-section
    0.50 mm² + 1.0 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    125 VDC / 125 VAC