BCC M61L-0000-10-066-PX0LP4-020
Remplacements recommandés:
Prix hors TVA
Demander un devis
Cable
PUR black, 2 m, drag chain compatible
Conductor cross-section
0.50 mm² + 1.0 mm²
Cable temperature, fixed routing
-50...80 °C
Cable temperature, flexible routing
-25...80 °C
Operating voltage Ub
125 VDC / 125 VAC