BCC M61L-0000-10-022-PX0LP6-050
Remplacements recommandés:
Prix hors TVA
Demander un devis
BCC0E76 (BCC M61L-0000-10-022-PX0LP6-050) - Single-ended cordsets - Connection: M23x1-Female, straight, 19-pin, Cable: PUR black, 5 m, Number of conductors: 19, Conductor cross-section: 0.34 mm² + 1.0 mm², Operating voltage Ub: 125 VDC / 125 VAC, Approval/Conformity: CE
Connection
M23x1-Female, straight, 19-pin
Cable
PUR black, 5 m
Number of conductors
19
Conductor cross-section
0.34 mm² + 1.0 mm²
Operating voltage Ub
125 VDC / 125 VAC