BCC M61L-0000-10-022-PX0LP4-100
SKU: BCC06L0 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Cable
    PUR black, 10 m, drag chain compatible
    Conductor cross-section
    0.50 mm² + 1.0 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    125 VDC / 125 VAC