BCC M475-M474-3A-305-PS0434-10/40
SKU: BCC0JL8 Снято с производства. Есть замена
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection 1
    M12x1-Female, straight, 5-pin, A-coded
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 4-pin, A-coded
    Cable
    PUR Shielded black, 1...4 m
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A