BCC M458-0000-2A-RM073-020
SKU: BCC0CY6 Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection
    M12x1-Male, straight, 8-pin, A-coded
    Number of conductors
    8
    Conductor cross-section
    24 AWG
    Lead length L
    2.00 m
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    2.0 A