BCC M458-0000-1A-RM015-020
SKU: BCC0E56 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection
    M12x1-Female, straight, 8-pin, A-coded
    Number of conductors
    8
    Conductor cross-section
    0.25 mm²
    Lead length L
    2.00 m
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    2.0 A