BCC M428-0000-2A-044-PX0825-020
SKU: BCC06JY Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection
    M12x1-Male, angled, 8-pin, A-coded
    Cable
    PUR black, 2 m, drag chain compatible
    Conductor cross-section
    0.25 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    2.0 A