BCC M425-M425-3L-312-PX85A5-050
SKU: BCC0K35 Снято с производства. Есть замена
Цена без НДС
Запросить цену
    BCC0K35 (BCC M425-M425-3L-312-PX85A5-050) - Double-ended cordsets - Connection 1: M12x1-Female, angled, 5-pole, L-coded, Connection 2: M12x1-Male, angled, 5-pole, L-coded, Cable: PUR gray, 5 m, Drag chain compatible, Number of conductors: 5, Cable temperature, fixed routing: -40...90 °C, Cable temperature, flexible routing: -30...90 °C, Operating voltage Ub: 60 VDC / 50 VAC, Rated current (40 °C): 16.0 A, IP rating: IP65, IP67, IP69K/IP65, IP67, IP69K, Approval/Conformity: CE, EAC, WEEE
    Connection 1
    M12x1-Female, angled, 5-pole, L-coded
    Connection 2
    M12x1-Male, angled, 5-pole, L-coded
    Cable
    PUR gray, 5 m, Drag chain compatible
    Number of conductors
    5
    Cable temperature, fixed routing
    -40...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -30...90 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 50 VAC
    Rated current (40 °C)
    16.0 A