BCC M425-M415-3A-312-PX0534-040
SKU: BCC0C37 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection 1
    M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 5-pin, A-coded
    Cable
    PUR black, 4 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    5
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...90 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A