BCC M425-M414-3A-305-PS0434-040
SKU: BCC0CF1 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 4-pin, A-coded
    Cable
    PUR Shielded black, 4 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A