BCC M425-M314-3F-606-PX0434-030
SKU: BCC03TM Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection 2
    M8x1-Male, straight, 4-pin, A-coded
    Power indicator
    LED green/no
    Function indicator
    yes/no
    Function indicator (Pin 4)
    LED yellow
    Cable
    PUR black, 3 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...90 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 0 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A