BCC M425-M313-3F-300-VX8334-040
SKU: BCC0CH2 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection 2
    M8x1-Male, straight, 3-pin, A-coded
    Cable
    PVC gray, 4 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    3
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    5...105 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A