BCC M425-0000-1A-040-PX0534-020
SKU: BCC08HP Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection
    M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded
    Power indicator
    Green LED
    Function indicator (Pin 2)
    LED white
    Function indicator (Pin 4)
    LED yellow
    Switching output
    PNP NO/NC antivalent
    Cable
    PUR black, 2 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    5
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...90 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A