BCC M425-0000-1A-003-PV3434-050
Remplacements recommandés:
Prix hors TVA
Demander un devis
Connection
M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded
Switching output
Complementary
Cable
PUR welding spark resistant Orange, 5 m, drag chain compatible
Number of conductors
4
Conductor cross-section
0.34 mm²
Cable temperature, fixed routing
-50...90 °C
Cable temperature, flexible routing
-25...90 °C
Operating voltage Ub
250 VDC / 250 VAC
Rated current (40 °C)
4.0 A