BCC M424-0000-2D-032-PS54N2-600-C028
SKU: BCC0N49 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection
    M12x1-Male, angled, D-coded
    Interface
    Profinet
    Cable
    PUR Shielded Green, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Conductor cross-section
    22 AWG
    Cable temperature, fixed routing
    -40...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...60 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC
    Rated current (40 °C)
    1.5 A