BCC M418-M418-3A-349-PS0825-020
SKU: BCC0H4W Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection 1
    M12x1-Female, straight, 8-pin, A-coded
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 8-pin, A-coded
    Cable
    PUR Shielded black, 2 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    8
    Cable temperature, fixed routing
    -40...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...90 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    2.0 A