BCC M418-0000-1A-107-PS0525-020
SKU: BCC0HCC Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection
    M12x1-Female, straight, 8-pin, A-coded
    Cable
    PUR Shielded black, 2 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    5
    Conductor cross-section
    0.25 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    2.0 A