BCC M415-M415-3A-330-VS85N6-040
SKU: BCC0FMY Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection 1
    M12x1-Female, straight, 5-pin, A-coded
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 5-pin, A-coded
    Interface
    DeviceNet Thin
    Cable
    PVC Shielded gray, 4 m
    Number of conductors
    4
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A