BCC M415-0000-2L-017-PX85A5-050
Remplacements recommandés:
Prix hors TVA
Demander un devis
BCC0K39 (BCC M415-0000-2L-017-PX85A5-050) - Single-ended cordsets - Connection: M12x1-Male, straight, 5-pin, L-coded, Cable: PUR gray, 5 m, Drag chain compatible, Number of conductors: 5, Conductor cross-section: 1.5 mm², Cable temperature, fixed routing: -40...90 °C, Cable temperature, flexible routing: -30...90 °C, Operating voltage Ub: 60 VDC / 50 VAC, Rated current (40 °C): 16.0 A, IP rating: IP65, IP67, IP69K, Approval/Conformity: CE, EAC, WEEE
Connection
M12x1-Male, straight, 5-pin, L-coded
Cable
PUR gray, 5 m, Drag chain compatible
Number of conductors
5
Conductor cross-section
1.5 mm²
Cable temperature, fixed routing
-40...90 °C
Cable temperature, flexible routing
-30...90 °C
Operating voltage Ub
60 VDC / 50 VAC
Rated current (40 °C)
16.0 A