BCC M415-0000-2A-034-PX0575-075
SKU: BCC0HU5 Abandonné
Prix hors TVA
Demander un devis
    BCC0HU5 (BCC M415-0000-2A-034-PX0575-075) - Single-ended cordsets - Connection: M12x1-Male, Straight, 5-pin, A-coded, Switching output: Complementary, Cable: PUR black, 7.50 m, Drag chain compatible, Number of conductors: 5, Conductor cross-section: 0.75 mm², Cable temperature, fixed routing: -50...80 °C, Cable temperature, flexible routing: -20...80 °C, Operating voltage Ub: 60 VDC / 60 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67, IP68, IP69K, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC, WEEE
    Connection
    M12x1-Male, Straight, 5-pin, A-coded
    Switching output
    Complementary
    Cable
    PUR black, 7.50 m, Drag chain compatible
    Number of conductors
    5
    Conductor cross-section
    0.75 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...80 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A