BCC M415-0000-2A-034-PX0534-100
SKU: BCC08JA Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection
    M12x1-Male, straight, 5-pin, A-coded
    Switching output
    Complementary
    Cable
    PUR black, 10 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    5
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...90 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A