BCC M415-0000-1A-068-VS24N7-020
SKU: BCC06Y1 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection
    M12x1-Female, straight, 5-pin, A-coded
    Interface
    CC-Link
    Cable
    PVC Shielded Red, 2 m
    Number of conductors
    3
    Conductor cross-section
    20 AWG
    Cable temperature, fixed routing
    -40...70 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A