BCC M415-0000-1A-034-PX0534-020
SKU: BCC09H4 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Switching output
    Complementary
    Cable
    PUR black, 2 m, drag chain compatible
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...90 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A