BCC M415-0000-1A-034-EX45T2-040
SKU: BCC0C5P Abandonné. Remplacement disponible
Prix hors TVA
Demander un devis
    BCC0C5P (BCC M415-0000-1A-034-EX45T2-040) - Single-ended cordsets - Connection: M12x1-Female, straight, 5-pin, A-coded, Switching output: Complementary, Cable: TPE yellow, 4 m, Drag chain compatible, Number of conductors: 5, Conductor cross-section: 22 AWG, Cable temperature, fixed routing: -50...105 °C, Cable temperature, flexible routing: -25...105 °C, Operating voltage Ub: 60 VDC / 60 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67, IP68, IP69K, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC, WEEE
    Connection
    M12x1-Female, straight, 5-pin, A-coded
    Switching output
    Complementary
    Cable
    TPE yellow, 4 m, Drag chain compatible
    Number of conductors
    5
    Conductor cross-section
    22 AWG
    Cable temperature, fixed routing
    -50...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...105 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A