BCC M415-0000-1A-003-PX0434-250
SKU: BCC0861 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Switching output
    Complementary
    Cable
    PUR black, 25 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...90 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A