BCC M415-0000-1A-001-VX8334-250
SKU: BCC082U Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Cable
    PVC gray, 25 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    3
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...105 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A