BCC M414-M425-M425-U2035-030
SKU: BCC0CA6 Abandonné
Prix hors TVA
Demander un devis
    BCC0CA6 (BCC M414-M425-M425-U2035-030) - Y-splitters - Connection 1: M12x1-Male, Straight, 4-pin, A-coded, Connection 2: M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded, Connection 3: M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded, Operating voltage Ub: 30 VDC / 30 VAC, Cable: PUR welding spark resistant black, 3 m, drag chain compatible, Rated current (40 °C): 4.0 A, Cable temperature, fixed routing: -50...90 °C, Cable temperature, flexible routing: -25...90 °C, IP rating: IP67, IP68, IP69K/IP67, IP68, IP69K, Approval/Conformity: CE, EAC, WEEE
    Connection 1
    M12x1-Male, Straight, 4-pin, A-coded
    Connection 2
    M12x1-Female, angled, 5-pin, A-coded
    Connection 3
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 30 VAC
    Cable
    PUR welding spark resistant black, 3 m, drag chain compatible
    Rated current (40 °C)
    4.0 A
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...90 °C