BCC M414-0000-2A-003-PV3434-020
SKU: BCC0KET Снято с производства. Есть замена
Цена без НДС
Запросить цену
    BCC0KET (BCC M414-0000-2A-003-PV3434-020) - Single-ended cordsets - Connection: M12x1-Male, straight, 4-pin, A-coded, Switching output: Complementary, Cable: PUR welding spark resistant Orange, 2 m, drag chain compatible, Number of conductors: 4, Conductor cross-section: 0.34 mm², Cable temperature, fixed routing: -50...90 °C, Cable temperature, flexible routing: -25...90 °C, Operating voltage Ub: 250 VDC / 250 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67, IP68, IP69K, Approval/Conformity: CE, cULus, WEEE
    Connection
    M12x1-Male, straight, 4-pin, A-coded
    Switching output
    Complementary
    Cable
    PUR welding spark resistant Orange, 2 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    4
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...90 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A