BCC M413-0000-1C-097-PX0350-050
SKU: BCC0F5T Tootmisest eemaldatud
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BCC0F5T (BCC M413-0000-1C-097-PX0350-050) - Single-ended cordsets - Connection: M12x1-Female, straight, 3-pin, C-coded, Cable: PUR black, 5.00 m, Drag chain compatible, Number of conductors: 3, Conductor cross-section: 0.50 mm², Cable temperature, fixed routing: -50...80 °C, Cable temperature, flexible routing: -25...80 °C, Operating voltage Ub: 250 VDC / 250 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67, IP68, IP69K, Approval/Conformity: cULus, EAC, WEEE
    Connection
    M12x1-Female, straight, 3-pin, C-coded
    Cable
    PUR black, 5.00 m, Drag chain compatible
    Number of conductors
    3
    Conductor cross-section
    0.50 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A