BCC M323-0000-10-004-PX4334-030
SKU: BCC0AKT Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Cable
    PUR Yellow, 3 m, drag chain compatible
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -40...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A