BCC M224-M313-30-300-PX0314-010
SKU: BCC0HEW Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection 1
    M5x0.5-Female, angled, 4-pin
    Connection 2
    M8x1-Male, straight, 3-pin, A-coded
    Cable
    PUR black, 1 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    3
    Cable temperature, fixed routing
    -25...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...80 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A