BCC M214-0000-10-003-PS0414-100
SKU: BCC0HK2 Abandonné
Prix hors TVA
Demander un devis
    BCC0HK2 (BCC M214-0000-10-003-PS0414-100) - Single-ended cordsets - Connection: M5x0.5-Female, straight, 4-pin, Switching output: Complementary, Cable: PUR Shielded black, 10.00 m, Number of conductors: 4, Conductor cross-section: 0.14 mm², Cable temperature, fixed routing: -25...80 °C, Cable temperature, flexible routing: -5...80 °C, Operating voltage Ub: 60 VDC / 60 VAC, Rated current (40 °C): 1.0 A, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, EAC, WEEE
    Connection
    M5x0.5-Female, straight, 4-pin
    Switching output
    Complementary
    Cable
    PUR Shielded black, 10.00 m
    Number of conductors
    4
    Conductor cross-section
    0.14 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -25...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...80 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A