BCC M214-0000-10-001-PX0314-030
SKU: BCC0HEL Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection
    M5x0.5-Female, straight, 4-pin
    Cable
    PUR black, 3 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    3
    Conductor cross-section
    0.14 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -25...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...80 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A