BCC E898-E898-90-377-ES68N9-300
SKU: BCC0HPC Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BCC0HPC (BCC E898-E898-90-377-ES68N9-300) - Double-ended cordsets - Connection 1: RJ45-Male, straight, 8-pin, Connection 2: RJ45-Male, straight, 8-pin, Interface: Ethernet/IP, Cable: TPE Shielded teal, 30 m, drag chain compatible, Cable, note: Ethernet, CAT 5E, Number of conductors: 8, Cable temperature, flexible routing: -40...75 °C, Operating voltage Ub: 42 VDC / 30 VAC, Rated current (40 °C): 1.0 A, IP rating: IP20/IP20, Approval/Conformity: CE, UKCA, WEEE
    Connection 1
    RJ45-Male, straight, 8-pin
    Connection 2
    RJ45-Male, straight, 8-pin
    Interface
    Ethernet/IP
    Cable
    TPE Shielded teal, 30 m, drag chain compatible
    Cable, note
    Ethernet, CAT 5E
    Number of conductors
    8
    Cable temperature, flexible routing
    -40...75 °C
    Operating voltage Ub
    42 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A