BCC E898-E898-90-377-ES68N9-030
Recommended replacement:
Price excluding VAT
Request a quote
Cable
TPE Shielded teal, 3 m, drag chain compatible
Cable temperature, flexible routing
-40...75 °C
Operating voltage Ub
42 VDC / 30 VAC
Rated current (40 °C)
1.0 A