BCC E898-E898-90-377-ES68N9-010
Soovitatav asendus:
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
Connection 1
RJ45-Male, Straight, 8-pin
Connection 2
RJ45-Male, Straight, 8-pin
Interface
Ethernet/IP
Cable
TPE Shielded teal, 1 m, drag chain compatible
Cable, note
Ethernet, CAT 5E
Number of conductors
8
Cable temperature, flexible routing
-40...75 °C
Operating voltage Ub
42 VDC / 30 VAC
Rated current (40 °C)
1.0 A