BCC E898-E898-90-377-ES68N9-010
SKU: BCC0HNA Снято с производства. Есть замена
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection 1
    RJ45-Male, Straight, 8-pin
    Connection 2
    RJ45-Male, Straight, 8-pin
    Interface
    Ethernet/IP
    Cable
    TPE Shielded teal, 1 m, drag chain compatible
    Cable, note
    Ethernet, CAT 5E
    Number of conductors
    8
    Cable temperature, flexible routing
    -40...75 °C
    Operating voltage Ub
    42 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A