BCC E894-E894-90-367-EX64N9-010
SKU: BCC0E23 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Cable
    TPE teal, 1 m, drag chain compatible
    Cable, note
    Ethernet
    Cable temperature, flexible routing
    -40...105 °C
    Operating voltage Ub
    42 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    1.0 A